بازگشت کالا تا ۷روز

  • ما به شما اعتماد داریم. اما محصولات دی مُد اغلب محصولات شخصی هستند که شامل ملاحظات بهداشتی می‎گردند. در صورتی که کالا در وضعیت اولیه بوده و شرایط بازگشت کالا (درج شده در ذیل) را داشته باشد تا 7 روز پس از تحویل سفارش، می‎توانید کالا را به چارلی برگردانید.

  ‎

شرایط بازگشت کالا

  • عدم تطابق بسته تحویل گرفته شده و کالای سفارش داده شده از طریق سایت :

خواهشمندیم در هنگام تحویل گرفتن کالا از همکاران پست، اطلاعات درج شده روی بسته را به دقت مطالعه نمایید. درصورت مشاهده هرگونه مغایرت لطفا از باز کردن بسته خودداری نمایید و با فروشگاه دی مُد تماس بگیرید تا همکاران بخش خدمات مشتریان هماهنگی‎های لازم جهت ارسال کالا را انجام دهند.

 ‎

  •  ایراد کالای خریداری شده :

 چنانچه بعد از باز کردن کالا مشخص گردید کالا داری ایراداتی از قبیل پارگی، زدگی، مغایرت رنگ داشت، در حداقل زمان ممکن با دفتر فروشگاه دی مُد تماس بگیرید. درصورت تایید کارشناسان فنی مبنی بر بازگشت کالا هماهنگی‎های لازم صورت می‎گیرد. در صورتی که خرابی ناشی از استفاده ناصحیح مشتری باشد بسته مجددا برای مشتری فرستاده می‎­شود و تمام هزینه‎های جابجایی بر عهده مشتری می‎باشد.

 ‎

  •  مغایرت سایز کالا :

استفاده از این خدمات درصورتی امکان‎پذیر است که کالا در وضعیت اولیه و نو باشد و مشتری موظف است طی مدت حداکثر ۲۴ساعت "درخواست بازگشت به علت مغایرت سایز" را به فروشگاه دی مُد اعلام نماید. کیف‎ها و محصولاتی که سایز ندارند شامل این بند نمی‎شوند.

‎ 

  ‎

هزینه بازگشت کالا

  • درصورت داشتن شرایط بازگشت کالا هزینه ارسال و بازگشت کالا بر عهده فروشگاه خواهد بود.
  • در صورت عدم تایید تیم کارشناسان مبنی بر دارابودن شرایط ضمانت بازگشت، هزینه بازگشت  و ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود.