Image Client

درباره ما


فروشگاه دی مُد

 

در دنیای امروز رشد و توسعه بستر اینترنت، تغییرات اساسی در زنجیره تامین سنتی را سبب شده است. به طوری که کالاها با واسطه کمتر و مستقیم تر به دست مصرف کننده نهایی می رسد.

با گسترش خطوط دریایی و هوایی و افزایش هواپیماهای پهن پیکر نیز این موضوع را تشدید نموده است. در دهکده جهانی امروزی کالاها از هزاران کیلومتر دورتر در دسترس شما قرار می گیرند.بی شک میهن عزیزمان نیز به مثابه دیگر کشورهای جهان از این روند کلی تحول سبک بازار و مدل کسب و کارها مستثنی نبوده است. ولیکن با توجه به محدودیتها  سیر تحولات اندکی کندتر از جامعه جهانی در آن اتفاق می افتد.

از دیگر روندهای دنیای امروز سفارشی سازی است. به این معنی که کسب و کارها سعی می کنند تا جای ممکن محصولات و خدمات مطابق با نیاز مشتری ارائه کنند. بدین معنی که دیگر لازم نیست مشتری خود را با شرایط کالا و خدمات ارائه شده  هماهنگ کند بلکه کالا و خدمات باید متناسب با نیاز مشتری ارائه گردد. برای مثال در دهه 1950 فورد به مشتریان خود می گفت: "هر رنگی از فورد مدل T را می توانید انتخاب کنید؛ به شرطی که مشکی باشد." اما امروزه این نگاه کاملا منسوخ شده است و مشتری کاملا حق دارد گزینه های مناسبی جهت سفارشی سازی محصول مورد نظرش دراختیار داشته باشد.

مشاهده اختلاف "قیمت تمام شده در مبدا" و "قیمت عرضه در خرده فروشی" ما را بر آن داشت از پتانسیل موجود استفاده نموده و سود واسطه ها را -که معمولا بدون ایجاد ارزش افزوده ،به دست می آید- ما بین مصرف کننده نهایی و شرکت به طور منصفانه تقسیم نماییم. به این ترتیب می توانیم به  رابطه ای برنده-برنده با مشتریان مان دست یابیم. از دیگر اهداف ما "سفارشی سازی" و پیدا کردن محصولاتی است که بتواند نیازهای مصرف کننده را به طور دقیق و مطابق با سلیقه مشتری فراهم نماید. برای نیل به این مقصود، مشتریان ما باید به مجموعه متنوعی از کالاها دسترسی داشته  و تا حد امکان بتوانند مدل، رنگ ، اندازه دلخواه خود را به راحتی بیابند. در حال حاضر daymode24.ir به فروش اینترنتی انواع کیف و کفش می‎پردازد و در آینده نزدیک نسبت به افزایش رسته های کالایی خود اقدام خواهد نمود.

باور ما این است:  بزرگترین سرمایه ما شبکه مشتریان ما هستند "

بنابراین "احترام به مشتری" سرلوحه کار ما بوده و به معنای واقعی در جهت اعتلای جمله " همیشه حق با مشتری است" گام بر می داریم.

آمده ایم که بمانیم. در دی مُد از نظرات و پیشنهادات سازنده شما به شدت استقبال می گردد.